LOGO Państwowa Szkoła Muzyczna w Koninie

Państwowa Szkoła Muzyczna w Koninie

Recommend to a friend
Your name:
Your e-mail:
Friend's e-mail:

Our Successes



 

 

Nasi uczniowie zostali docenieni w wielu konkursach. Oto lista zdobytych przez nich nagród i wyróżnień:

 

  Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018

 

 

Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Forum Młodych Pianistów Poznaniu (17.03.2018)

Antonina Waliszewska – I nagroda

Przygotowanie mgr Andrzej Wójciński

 

IX Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny uczniow szkół muzycznych I i II st. w Szczecinie (1-5.03.2018)

Hubert Kulig – III nagroda w grupie I

Przygotowanie mgr Marek Jakubowski

Wiktor Skrzypczak – III nagroda w grupie I

Przygotowanie mgr Marek Jakubowski

 

W Barokowym Stylu Festiwal w Poznaniu (2-4.03.2018)

Zuzanna Figaj – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Ewa Pilarska-Banaszak

Szymon Soszyński – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Ewa Pilarska-Banaszak


IV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Turznie (25.02.2018)

Antonina Waliszewska – III nagroda i Nagroda dla Najmłodszego Uczestnika Konkursu

Przygotowanie mgr Andrzej Wójciński

 

16. Wielkopolski Turniej Muzyczny pod patronatem Marszałka Województwa Wielkopolkiego (26.01.2018)

Wiktor Kowalczyk – II nagroda ex aequo w kategorii instrumentów dętych drewnianych

Przygotowanie mgr Roman Frontczak

Damian Kołodziejczak – wyróżnienie w kategorii instrumentów dętych blaszanych

Przygotowanie mgr Zbigniew Kołodziejczak

Korneliusz Czaja – wyróżnienie w kategorii instrumentów dętych blaszanych

Przygotowanie mgr Krzysztof Lityński

Gabriel Wojciechowski – wyróżnienie w kategorii instrumentów dętych blaszanych

Przygotowanie mgr Jacek Rybczyński

 

Makroregionalne Przesłuchania CEA uczniów klas gitary szkół muzycznych II stopnia w Toruniu  (8-9.12.2017)

Michał Koszykowski – wyróżnienie 

Przygotowanie mgr Andrzej Majewski

 

X Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Tadeusza Szeligowskiego w Poznaniu (2.12.2017)

Antonina Waliszewska – wyróżnienie I stopnia

Przygotowanie mgr Andrzej Wójciński

 

 

VI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Witolda Lutosławskiego pod Patronatem MKiDN w Zambrowie (29.11-1.12.2017 )

Filip Pacześny – II nagroda

Przygotowanie mgr Danuta Gościńska

 

Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny "Virtuosi per musica di pianoforte" w Usti nad Labem (25.11.2017)

Filip Pacześny – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Danuta Gościńska

 

I Transgraniczny Konkurs Organowy Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia - Racibórz (27.10.2017)

Bartosz Wódczak   II nagroda 

Przygotowanie mgr Hanna Buczkowska-Bartczak

 

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy "Bliżej Warszawskiej Jesieni" - Łódź (12.09.2017)

Joanna Czarny – II nagroda 

Natalia Włodarczyk – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Katarzyna Broj

 

 

 

  Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017

 

 

 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016

    

  

 

 
 

  

 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2011/2012

 

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2010/2011

  

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2009/2010