LOGO Państwowa Szkoła Muzyczna w Koninie

Państwowa Szkoła Muzyczna w Koninie

Poleć znajomemu
Imię i nazwisko:
Twój e-mail:
E-mail znajomego:
Tu jesteś: Strona główna O szkole Aktualności Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2016/2017

Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2016/2017



Data dodania:26.06.2017
Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2016/2017

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017

  

 

XX Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Muzyki Gitarowej - Trzęsacz (15-17.06.2017)

Michał Koszykowski – II nagroda

Przygotowanie mgr Andrzej Majewski

Wojciech Oliński – wyróżnienie

                                       Przygotowanie mgr Andrzej Majewski

 

 

XVIII Gorzowski Konkurs Pianistyczny "Muzyka polska i nie tylko...." - Gorzów (6.06.2017)

Antonina Waliszewska – Grand Prix

 Przygotowanie mgr Andrzej Wójciński

 

 

 

Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych  - Brno (2-4.06.2017)

Inna Kononykhina – II nagroda

Korneliusz Czaja – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Krzysztof Lityński

 

 

 

VII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny "Piano Talents" - Mediolan (30.05.-4.06.2017)

Filip Pacześny – I nagroda

Przygotowanie mgr Danuta Gościńska

  

 

XVI Żyrardowski Konkurs Młodych Pianistów  - Żyrardów (26-27.05.2017)

Antonina Waliszewska – I nagroda ex aquo

Przygotowanie mgr Andrzej Wójciński

 

 

V Międzyszkolny Konkurs Instrumentalny dla Klas Młodzieżowych  - Milicz (20.05.2017)

Kinga Żelichowska – I nagroda

Przygotowanie mgr Jacek Fabiniak

  

 

III Makroregionalne Prezentacje i Warsztaty Improwizacji Jazzowej  - Konin (17.05.2017)

Jan Jakub Dubowski – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Mateusz Urbaniak

 

 

 II Regionany Konkurs Perkusyjny "Konfrontacje młodych werblistów"  - Gostyń(15.05.2017)

Wiktor Skrzypczak – III nagroda

Przygotowanie mgr Marek Jakubowski

 

 

IV Ogólnopolskie Pianistyczne Forum  Pianistyczne Muzyki Polskiej - Skierniewice (12.05.2017)

Filip Swędrowski – II nagroda

Martyna Andrzejewska – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Mariola Tarczyńska

  

IV Konkurs Pianistyczny dla Dzieci i Młodzieży pod Honorowym Patronatem Rafała Blechacza - Nakło (6.05.2017)

Antonina Waliszewska – I nagroda

Przygotowanie mgr Andrzej Wójciński

 

 

Międzynarodowy Konkurs Gitarowy im. F. Sora - Frydek-Mistek (27.04.2017)

Wojciech Oliński – III nagroda

Przygotowanie mgr Andrzej Majewski

 

 

Ogólnopolski Konkurs "20 spojrzeń na Oliviera Messiaena" - Kraków (27.04.2017)

Kamil Czerwiński – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Katarzyna Broj

 

 

 X Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny  - Kościan (26.04.2017)

Gabriela Majewska  – III nagroda

 Przygotowanie mgr Beata Stanisławska - Królikiewicz

 

 

IV Festiwal Pianistyczny im. A. Szeluty - Słupca (7-8.04.2017)

Filip Pacześny – I nagroda

Przygotowanie mgr Danuta Gościńska

 

 

Europejski Konkurs Młodych Pianistów - Zielona Góra (25-26.03.2017)

Filip Pacześny – I nagroda

Przygotowanie mgr Danuta Gościńska

 

 

XXV Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych - Poznań (10-11.03.2017)

Krzysztof Błażejewski  – I nagroda (grupa III)

Przygotowanie mgr Zbigniew Kołodziejczak

Inna Kononykhina  – II nagroda (grupa II)

Przygotowanie mgr Krzysztof Lityński

Adrian Majkowski  – III nagroda (grupa V)

Przygotowanie mgr Krzysztof Lityński

Mateusz Radke  – wyróżnienie (grupa V)

Przygotowanie mgr Krzysztof Lityński

Miłosz Żurawicz   – wyróżnienie (grupa V)

Przygotowanie mgr Jacek Rybczyński

 

 

VI Ogólnopolski Konkurs z Literatury Muzycznej "Muzyczne pory roku" w Krakowie (11.03.17)

Joanna Czarny – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Katarzyna Broj

  

XXII Ogólnopolski Turniej Pianistyczny im. Haliny Czerny Stefańskiej w Żaganiu (17-18.02.17)

Filip Pacześny – I nagroda

Przygotowanie mgr Danuta Gościńska

  

Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Młody Wirtuoz"- Sanok (6-7.02.2017)

Filip Pacześny – Dyplom „Złotego Wirtuoza” i Dyplom za wyróżniające wykonanie "Tarantelli" Maurycego Moszkowskiego.

Przygotowanie mgr Danuta Gościńska

 

 

Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas gitary szkół muzycznych I st. Leszno, (24.01.17)

Wojciech Oliński – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Andrzej Majewski

 

 

 

Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas instrumentów dętych drewnianych szkół muzycznych I st. Ostrów Wielkopolski, (24-26.01.17)

Natalia Lewandowska – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Ewa Majewska

Olga Przybysz – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Rafał Stegenta

 

 

Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas wiolonczeli i kontrabasu szkół muzycznych I st. Piła, (19-20.01.17)

Daria Kowal – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Marzena Polowczyk-Stawiak

 

 

15 Wielkopolski Turniej Muzyczny pod patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego w Kole (20.01.17)

Inna Kononykhina – I nagroda

Korneliusz Czaja – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Krzysztof Lityński

 

 

Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas fortepianu szkół muzycznych I st. Poznań (18-19.01.17)

Filip Pacześny – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Danuta Gościńska

 

 

V Ogólnopolski Konkurs Organowy im. Mariana Sawy w Warszawie (16-17.01.17)

Bartosz Wódczak – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Hanna Buczkowska

 

 

REGIONALNE PRZESŁUCHANIA CENTRUM EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ UCZNIÓW SZKÓŁ MUZYCZNYCH I STOPNIA w Kaliszu (9.01.17)

Krzysztof Błażejewski – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Zbigniew Kołodziejczak

 

  

XXI WIELKOPOLSKI KONKURS UCZNIÓW KLAS INSTRUMENTÓW DĘTYCH w Poznaniu

Korneliusz Czaja - wyróżnienie

 Przygotowanie mgr Krzysztof Lityński

 

 II Konfrontacje Skrzypcowe w Gdyni (1-2.12.16)

Józefina Bałdyka – II miejsce ex aequo

Przygotowanie mgr Magdalena Matejuk

 

 II Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Iwony Kuźmy w Krakowie (7-8.11.16)

Antonina Waliszewska – II nagroda

Przygotowanie mgr Andrzej Wójciński

 

 

 Wielkopolski Konkurs wiedzy o życiu i twórczości Wojciecha Kilara (19.10.16)

Mateusz Lewandowski – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Maria Figaj

 

 AMADEUS - Mozartian Competition for the Young Piano Players up to 11 Yrs of Age w Brnie (17.10.16)

Filip Pacześny – I miejsce w IV kategorii

 Przygotowanie mgr Danuta Gościńska