LOGO Państwowa Szkoła Muzyczna w Koninie

Państwowa Szkoła Muzyczna w Koninie

Poleć znajomemu
Imię i nazwisko:
Twój e-mail:
E-mail znajomego:
Tu jesteś: Strona główna O szkole Aktualności Wyniki XX Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Konin 2018

Wyniki XX Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Konin 2018



Data dodania:15.04.2018
Wyniki XX Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Konin 2018

 

WYNIKI
XX OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PIANISTYCZNEGO pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego  Konin 2018

 

 

 

 

GRUPA I

 

WYRÓŻNIENIA

Joanna Galik

z klasy p. Krystyny Dyżewskiej – SM I st. im. G. Bacewicz we Wrocławiu

Dominik Kieca

z klasy p. Marcina Szlachty – SM I st. w Domosławicach

 

III NAGRODA ex eaquo

Weronika Sobolewska

z klasy p. Anny Borkowskiej – PSM I st. im. E. Młynarskiego w Augustowie

Filip Pacześny

z klasy p. Danuty Gościńskiej – PSM I i II st.  im. I. J. Paderewskiego w Koninie

 

II NAGRODA

Eryk Koszela

z klasy p. Anny Jureczko – OSM w ZSM Nr 2 im. W. Kilara w Rzeszowie

 

I NAGRODA

Rio Ueyama

z klasy p. Anny Stempin-Jasnowskiej – POSM I st. im. E. Młynarskiego w ZPSM Nr 1w Warszawie

 

 

GRUPA II

 

WYRÓŻNIENIA

Aleksandra Kapczuk

z klasy p. Joanny Marcinkowskiej – OSM II stopnia im. J. Kaliszewskiej w ZSM w Poznaniu

Miłosz Koślak

z klasy p. Małgorzaty Skitek - Staniszewskiej – SM II st. im. F. Chopina w ZSM w Gdańsku - Wrzeszczu

Mikołaj Seroka

z klasy p. Karola Radziwinowicza – OSM II stopnia im. Z. Brzewskiego  w ZPSM Nr 1 w Warszawie

Julian Stanny

z klasy p. Joanny Ustarbowskiej - Dudka – PSM I i II st. im. F. Chopina w Nowym Sączu

Justyna Żołnacz

z klasy p. Anny Łuczak – ZPSM Nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie

Józef Domżał

z klasy p. Wilii Ochockiej - Janusz  – OSM II stopnia im. Z. Brzewskiego  w ZPSM Nr 1 w Warszawie

 

IV NAGRODA ex eaquo

Jan Widlarz

z klasy p. Iriny Rumiancewej - Dabrowski – ZPSM Nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie

Krzysztof Wierciński

z klasy p. Krzysztofa Rynkiewicza – ZPOSM I i II st. Nr 3 im. G. Bacewicz w Warszawie

 

III NAGRODA ex eaquo

Tymon Chruściel

z klasy p. Pawła Gorczyńskiego – ZPSM im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie

Piotr Czerwiński

z klasy p. Elżbiety Pasierowskiej - Kołodziej –  OSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku

 

II NAGRODA ex eaquo

Aobo Dai

z klasy p. Marii Murawskiej – PZSM im. A. Rubinsteina w Bydgoszczy

Marianna Sereda

z klasy p. Doroty Skibickiej – PSM im. I. J. Paderewskiego w Krośnie

 

I NAGRODA

Eryk Parchański

z klasy p. Artura Jaronia – OSM II st. w ZPSM im. L. Różyckiego w Kielcach

 

GRUPA III

 

WYRÓŻNIENIA

Klara Jachimczak

z klasy p. Bogusławy Porębskiej - OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu 

Antoni Kawecki

z klasy p. Iriny Rumiancewej-Dabrowski - OSM II st. im. Z. Brzewskiego w ZPSM Nr 1 w Warszawie

Katarzyna Łowiec

z klasy p. Olgi Łazarskiej z POSM II st. im. F Chopina w Krakowie

Jan Walczak

z klasy p. Elżbiety Pasierowskiej-Kołodziej z OSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku  

Kamila Wawrzeńczyk

z klasy p. Artura Jaronia –  OSM II st. w ZPSM im. L. Różyckiego w Kielcach

 

III NAGRODA

Zuzanna Moskwik

z klasy p. Wilii Ochockiej - Janusz  – OSM II stopnia im. Z. Brzewskiego  w ZPSM Nr 1 w Warszawie

 

II NAGRODA

Marek Jeutner

z klasy p. Grzegorza Machury – PSM I i II st.  im. L. Różyckiego w Gliwicach     

 

I NAGRODA

Julia Łozowska

z klasy p. Joanny Ławrynowicz-Just – OSM II stopnia  im. Z. Brzewskiego  w ZPSM Nr 1 w Warszawie

  

NAGRODZENI PEDAGODZY:

- pani Anna Stempin - Jasnowska

- pan Artur Jaroń

- pani Joanna Ławrynowicz – Just

 

NAGRODY SPECJALNE:

Za najlepsze wykonanie utworu J. S. Bacha, którą otrzymał Rio Ueyama z klasy p. Anny Stempin – Jasnowskiej – POSM I st. im. E. Młynarskiego w ZPSM Nr 1 w Warszawie

Za wyróżniające wykonanie formy klasycznej, którą otrzymał Aobo Dai z klasy p. Marii Murawskiej – PZSMim. A. Rubinsteina  w Bydgoszczy

Za najlepsze wykonanie utworu kompozytora polskiego otrzymał Eryk Parchański z klasy p. Artura Jaronia – OSM II st. w ZPSM im. L. Różyckiego w Kielcach

Nagrodę Towarzystwa im. Fryderyka Chopina koło w Żychlinie w postaci zaproszenia na XV Ogólnopolski Festiwal Pianistyczny „Chopinowskie Interpretacje Młodych” – Konin-Żychlin 2018 otrzymali Marek Jeutner oraz Marianna Sereda. 

Nagrodę Dyrektora Ośrodka Chopinowskiego w Szafarni w postaci zaproszenia na recital za najlepsze wykonanie utworu Fryderyka Chopina, którą otrzymała Julia Łozowska.