LOGO Państwowa Szkoła Muzyczna w Koninie

Państwowa Szkoła Muzyczna w Koninie

Poleć znajomemu
Imię i nazwisko:
Twój e-mail:
E-mail znajomego:

Harmonogram prezentacji



XIX Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny

pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

KONIN 2016

 

Harmonogram występów

 

 

07 kwietnia 2016 r. (czwartek)

godz. 09.00-11.20 Przesłuchania grupy I

1.     Magdalena Adamczak          ZSM im. K. Komedy-Trzcińskiego w Ostrowie Wielkopolskim

2.     Karol Brydniak                     SM I st. w Żegocinie

3.     Piotr Czerwiński                   OSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku

4.     Witold Jagieła                      OSM I i II st. im. F. Chopina w Bytomiu

5.     Maja Kamrowska                  PZSM im. A. Rubinsteina w Bydgoszczy

6.     Julian Kokociński                 PSM I st. im. K. Szymanowskiego w Kole

7.     Martyna Koman                    PSM I st. im. G. P. Telemanna w Żarach

8.     Maja Konaszewska              PSM I i II st. im. M. Karłowicza w Zielonej Górze

godz. 11.20-11.40 Przerwa

godz. 11.40-13.30 Przesłuchania grupy I

9.     Jakub Leżohupski                SM I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni

10.   Łukasz Michalski                  PSM I st. im. ks. dr. J. Surzyńskiego w Kościanie

11.   Zofia Michałowicz                PSM I st. w Sieradzu

12.   Krzysztof Niepsuj                 PSM I st. im. L. Różyckiego w Myślenicach

13.   Marianna Sereda                  ZSM im. I. J. Paderewskiego w Krośnie

14.   Natalia Sperczyńska            OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu

godz. 13.30-14.30 Przerwa obiadowa

godz. 14.30-15.20 Przesłuchania grupy I

15.   Bartłomiej Ślimak                 ZPSM im. M. Karłowicza w Krakowie

16.   Amelia Śliwińska                  Pryw.SM I st. „NUTKA” w Warszawie

17.   Mikołaj Woźniak                  PSM I i II st. im. M. Karłowicza w Zielonej Górze

godz. 15.20-17.00 Przerwa

godz. 17.00-18.15 INAUGURACJA - Recital Piotra Gabriela Kosińskiego

godz. 18.15-20.15 Przesłuchania grupy II

1.     Katarzyna Gabryś                 ZPSM im. M. Karłowicza w Krakowie

2.     Zuzanna Jargieło                 OSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku

3.     Kinga Kaczmarczyk              PSM II st. im. W. Żeleńskiego w Krakowie

4.     Bartosz Kaczmarek              ZSM im. K. Komedy-Trzcińskiego  w Ostrowie Wielkopolskim

5.     Karolina Kałuża                    PSM I i II st. im. F. Chopina w Opolu

6.     Maja Kaszyca                        ZSM Nr 2 im. W. Kilara w Rzeszowie

 

 

08 kwietnia 2016 r. (piątek)

godz. 09.00-11.00 Przesłuchania grupy II

7.     Dominik Leżohupski            SM I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni

8.     Franciszka Gabriela Litwin  OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu

9.     Katarzyna Ludwicka             ZPOSM I i II st. Nr 3 im. G. Bacewicz w Warszawie

10.   Anna Maj                             POSM II st. im. M. Karłowicza w Poznaniu

11.   Bartosz Maniecki                  PSM I i II st. w Zduńskiej Woli

12.   Karolina Marciniak               OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu

godz. 11.00-11.20 Przerwa

godz. 11.20-13.20 Przesłuchania grupy II

13.   Maria Moliszewska               ZPSM im. M. Karłowicza w Krakowie

14.   Zuzanna Moskwik                ZPSM Nr 4 im. K. Szymanowskiego w Warszawie

15.   Krystian Mydłowski               ZPSM im. G. Bacewicz w Koszalinie

16.   Michał Niedbała                   ZSM im. I. J. Paderewskiego w Tarnowie

17.   Maciej Skrzeczkowski          OSM II st. im. Z. Brzewskiego w ZPSM Nr 1  w Warszawie

18.   Tymoteusz Śleziak               ZPSM im. St. Moniuszki w Bielsku-Białej

godz. 13.20-14.20 Przerwa obiadowa

godz. 14.20-15.40 Przesłuchania grupy II

19.   Jan Walczak                         OSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku

20.   Kamila Wawrzeńczyk           ZPSM im. L. Różyckiego w Kielcach

21.   Anna Maria Zielińska           ZPSM w Gnieźnie

22.   Maciej Zieliński                    Pryw.SM I i II st. im. I. J. Paderewskiego w Sulejówku

godz. 15.40-16.30 Przerwa

godz. 16.30-18.30 Przesłuchania grupy III

1.    Franciszek Bawoł                 ZSM im. O. Kolberga w Radomiu

2.    Aleksandra Białczak             Pryw.SM I i II st. im. I. J. Paderewskiego  w Sulejówku

3.    Jan Bieniasz                         ZPSM im. L. Różyckiego w Kielcach

4.    Natalia Borzuta                    ZPSM Nr 4 im. K. Szymanowskiego w Warszawie

godz. 18.30-18.45 Przerwa

godz. 18.45-20.15 Przesłuchania grupy III

5.     Jan Danielewicz                   PSM I i II st. im. F. Chopina w Opolu

6.     Michalina Dybowska            SM I i II st. im. O. Kolberga w Szczecinku

7.     Dominik Franczuk                ZSM im. F. Nowowiejskiego w Szczecinie

 

 

09 kwietnia 2016 r. (sobota)

godz. 09.00-11.30 Przesłuchania grupy III

8.     Cezary Karwowski                OSM II st. im. W. Lutosławskiego  w ZSM im. I. Paderewskiego w Białymstoku

9.     Nicole Kiełbasiewicz            OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu

10.   Dominik Kluba                      POSM II st. im. M. Karłowicza w Poznaniu

11.   Małgorzata Kruczek              ZSM Nr 1 w Rzeszowie

12.   Mateusz Krzyżowski             POSM II st. im. K. Szymanowskiego w ZPSM   w Katowicach

godz. 11.30-11.50 Przerwa

godz. 11.50-13.50 Przesłuchania grupy III

13.   Martyna Kubik                       POSM II st. im. F. Chopina w Krakowie

14.   Karol Lucjan                          ZPSM im. St. Moniuszki w Bielsku-Białej

15.   Maria Łakomy                       PSM I i II st. im. F. Chopina w Opolu

16.   Robert Maciejowski                             ZSM w Tarnowie

godz. 13.50-14.50 Przerwa obiadowa

godz. 14.50-17.20 Przesłuchania grupy III

17.   Aleksandra Moliszewska     ZPSM im. M. Karłowicza w Krakowie

18.   Jan-Kanty Mikosz                 PSM II st. im. F. Chopina w ZSM w Poznaniu

19.   Patrycja Nizio                        OSM I i II st. im. F. Chopina w Bytomiu

20.   Michał Olejnik                      PSM II st. im. R. Bukowskiego we Wrocławiu

21.   Szymon Orliński                   ZPSM Nr 4 im. K. Szymanowskiego w Warszawie

godz. 17.20-17.40 Przerwa

godz. 17.40-19.40 Przesłuchania grupy III

22.   Alicja Rokita                          ZPOSM I i II st. Nr 3 im. G. Bacewicz w Warszawie

23.   Aniela Sereda                       OSM II st. w ZSM im. I. J. Paderewskiego w Krośnie

24.   Michał Skowronek                SM I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni

25.      Mateusz Słowikowski          OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu

 

 

10 kwietnia 2016 r. (niedziela)

godz. 09.00-11.00 Przesłuchania grupy III

26.     Gabriela Stanisz                   ZPSM im. M. Karłowicza w Krakowie

27.     Paulina Storka                      PSM I i II st. im. F. Chopina w Opolu

28.     Agata Szlufik                         OSM I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku

29.   Wiktor Szymański                  ZPSM Nr 4 im. K. Szymanowskiego w Warszawie

godz. 11.00-11.20 Przerwa

godz. 11.20-12.50 Przesłuchania grupy III

30.   Kacper Ślusarczyk                 PSM I i II st. im. F. Chopina w Opolu

31.   Jakub Włoszczuk                   ZPSM im. F. Chopina w Warszawie

32.   Kacper Żaromski                   ZSM im. I. J. Paderewskiego w Krośnie

 

ok. godz. 15.00 Ogłoszenie wyników   Koncert Laureatów   Zakończenie Konkursu