LOGO Państwowa Szkoła Muzyczna w Koninie

Państwowa Szkoła Muzyczna w Koninie

Poleć znajomemu
Imię i nazwisko:
Twój e-mail:
E-mail znajomego:

Kadra dydaktyczna, pracownicy administracji i obsługi



 

mgr Krzysztof Pydyński - Dyrektor więcej

mgr Urszula Kozłowska - Wicedyrektor więcej

 

Sekcja Fortepianu i Organów


mgr Danuta Gościńska - fortepian, akompaniament  (kierownik sekcji)  więcej
mgr Hanna Buczkowska-Bartczak - organy, improwizacja fortepianowa, zespół kameralny, emisja głosu więcej
mgr Teresa Kaczmarek - fortepian, akompaniament
mgr Beata Stanisławska-Królikiewicz - fortepian, akompaniament
mgr Marek Lipiec - fortepian, akompaniament
mgr Mateusz Sztabiński - fortepian więcej

mgr Andrzej Wójciński - fortepian więcej
mgr Mariola Tarczyńska - fortepian, akompaniament więcej
mgr Michał Ziobrowski - fortepian, akompaniament, nauka akompaniamentu

mgr Jacek Szwaj - fortepian jazzowy

 

Sekcja Akordeonu, Instrumentów Dętych i Perkusji


mgr Artur Matejuk - akordeon  
mgr Ewa Majewska - flet, zespół kameralny więcej
mgr Anita Kmiecik - flet
mgr Marek Jakubowski - perkusja ćwiczenia rytmiczne, zespół kameralny, zespół rytmiczny więcej
mgr Zbigniew Kołodziejczak - puzon, tuba, sakshorn, zespół kameralny 
mgr Krzysztof Lityński - trąbka, trąbka jazzowa, zespół kameralny
mgr Krzysztof Pydyński - klarnet, big band więcej
mgr Urszula Rusin - akordeon więcej
mgr Jacek Rybczyński - róg, zespół kameralny
mgr Roman Frontczak - klarnet więcej
mgr Paweł Zielak - saksofon, saksofon jazzowy, zespół muzyki rozrywkowej więcej
mgr Marcin Zieliński - fagot, zespół kameralny więcej

mgr Rafał Stegenta - saksofon

mgr Przemysław Stadnik - akordeon, zespół kameralny

 


Sekcja Instrumentów Smyczkowych i Gitary


mgr Jan Szkalski - skrzypce  (kierownik sekcji) więcej
mgr Jacek Fabiniak - skrzypce, zespół kameralny

mgr Szymon Półtorak - skrzypce, altówka więcej

mgr Monika Mazur - altówka, zespół kameralny więcej

mgr Szymon Wieczorkiewicz - kontrabas, zespół muzyki rozrywkowej, gitara basowa jazzowa, zespół kameralny

mgr Urszula Kierkowicz - gitara więcej

mgr Andrzej Majewski - gitara, zespół kameralny więcej

mgr Edyta Maksymczuk-Thiel - wiolonczela, zespół kameralny
mgr Magdalena Matejuk - skrzypce

mgr Marzena Polowczyk-Stawiak - wiolonczela 

mgr Marek Kądziela - improwizacja jazzowa, gitara jazzowa

 

 

Sekcja Przedmiotów Ogólnomuzycznych i Rytmiki


mgr Urszula Kozłowska - kształcenie słuchu, podstawy kształcenia słuchu, kształcenie słuchu z audycjami muzycznymi (kierownik sekcji)
mgr Katarzyna Broj - audycje muzyczne, zasady muzyki, historia muzyki, literatura muzyczna, formy muzyczne więcej
mgr Maria Figaj - audycje muzyczne, kształcenie słuchu, rytmika z kształceniem słuchu, zespół rytmiczny więcej

mgr Julita Rybczyńska - rytmika, kształcenie słuchu, rytmika z kształceniem słuchu, improwizacja fortepianowa, zespół rytmiczny, technika ruchu
mgr Andrzej Wójciński - orkiestra, chór
mgr Marcin Zieliński - kształcenie słuchu, kształcenie słuchu jazzowe, harmonia
więcej

mgr Paweł Zielak - harmonia jazzowa, ćwiczenia z harmonii jazzowej

mgr Krzysztof Pydyński - kanon literatury muzyki jazzowej i rozrywkowej

 

 

Pracownicy administracji i obsługi

 

mgr Anna Witkowska - sekretariat, sekretarz szkoły
mgr Magdalena Markiewicz - sekretariat, specjalista ds. administracyjnych
Krzysztof Bukowiecki - stroiciel fortepianów

Krystyna Wojnarowska - biblioteka, referent

mgr Zofia Mróz - księgowość, główny księgowy

mgr Maria Jolanta Działak - księgowość, specjalista ds. księgowości

Teresa Gralińska - starsza woźna

Małgorzata Głowacka - sprzątaczka

Grażyna Szustakowska - woźna

Elżbieta Wejman - sprzątaczka