LOGO Państwowa Szkoła Muzyczna w Koninie

Kontakt z nami


telefon kontaktowy:
63 242 88 24
wyślij do nas fax:
63 242 88 24
napisz do nas wiadomość:
sekretariat@psmkonin.pl

Konkurs pianistyczny




czytaj więcej...

Państwowa Szkoła Muzyczna w Koninie

Poleć znajomemu
Imię i nazwisko:
Twój e-mail:
E-mail znajomego:

Muzyka nas łączy (10.03.17)



 W dniu 10 marca w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Konkursu Muzykowania Zespołowego MUZYKA NAS ŁĄCZY.

Jury w składzie:

Edyta Maksymczuk-Thiel – przewodnicząca

Krzysztof Lityński

Jacek Rybczynski

Mateusz Sztabiński

Przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

 

w kategorii I:

 

Wyróżnienie

Trio akordeonowe w składzie:

Piotr Kowalski, Piotr Staszak, Piotr Kulczewski

Przygotowanie: p. Przemysław Stadnik

 

W kategorii II:

Grand Prix

Combo

Jan Dubowski – fortepian

Jakub Jóźwiak – trąbka

Paweł Jankowski – kontrabas

Kajetan Pilarski – perkusja

Kuba Staciwa – saksofon

Przygotowanie: p. Paweł Zielak

 

I miejsce

Kwintet dęty blaszany w składzie:

Adrian Górczewski – trąbka

Mateusz Radke – trąbka

Krzysztof Błażejewski – puzon

Miłosz Żurawicz – róg

Dawid Janicki – tuba

Przygotowanie: p. Jacek Rybczyński

 

 

II miejsce

 Kwartet smyczkowy w składzie:

Józefina Bałdyka  - I skrzypce

 Nikola Gaernter – II skrzypce

Agata Rosicka – altówka

Daria Junkiert – wiolonczela

Przygotowanie: p. Edyta Maksymczuk-Thiel

 

 

III miejsce – ex aequo:

 

 

Kwintet dęty drewniany w składzie:

Michalina Hamiga – flet

Weronika Wieczorkiewicz – flet

Adam Deręgowski – klarnet

Franciszek Witkowski – fagot

Mateusz Wojtyński - róg

Przygotowanie: p. Marcin Zieliński

 

Kwartet gitarowy w składzie:

Michał Koszykowski

Julia Soszyńska

Sebastian Kańczurzewski

Weronika Tomczak

Przygotowanie: p. Andrzej Majewski

 

 

 Zespół Rytmiki I stopnia

Przygotowanie: p. Julita Rybczyńska

 

 

Wyróżnienia:

Kwintet fletowy w składzie:

Michalina Hamiga, Weronika Wieczorkiewicz, Julia Trocha, Joanna Czarny, Nikola Beerkens

Przygotowanie: p. Ewa Majewska

 

Oktet fortepianowy  w składzie:

Przemysław Kocioruba – skrzypce

Weronika Marciniak – skrzypce

Eliza Janiak – skrzypce

Jagoda Dębowska – altówka

Zuzanna Figaj – altówka

Daria Junkiert – wiolonczela

Paweł Jankowski – kontrabas

Anna Pydyńska – fortepian

Przygotowanie: p. Szymon Wieczorkiewicz