LOGO Państwowa Szkoła Muzyczna w Koninie

Kontakt z nami


telefon kontaktowy:
63 242 88 24
wyślij do nas fax:
63 242 88 24
napisz do nas wiadomość:
sekretariat@psmkonin.pl

Konkurs pianistyczny




czytaj więcej...

Aktualności


Państwowa Szkoła Muzyczna w Koninie

Poleć znajomemu
Imię i nazwisko:
Twój e-mail:
E-mail znajomego:

Muzyka nas łączy (8.02.18)



 

8 lutego w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Konkursu „Muzyka nas łączy”.

Komisja Konkursowa w składzie:

Krzysztof Pydyński (przewodniczący)

Michał Ziobrowski, Magdalena Matejuk, Zbigniew Kołodziejczak, Katarzyna Broj

przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria I- PSM I stopnia

 

I miejsce – nie przyznano

 

II miejsce

ZESPÓŁ RYTMIKI

Karolina Garbarczyk, Marcelina Grajek, Zofia Horowska, Oliwia Janiak, Lena Kurzawińska, Dominika Michurska, Maria Michurska, Agnieszka Ratajczyk, Katarzyna Rybczyńska, Zuzanna Sztuba, Magdalena Teodorczyk

Przygotowanie p. Julita Rybczyńska

 

Wyróżnienie

KLASA I CYKL 6-LETNI

Przygotowanie p. Maria Figaj

 

Wyróżnienie

TRIO AKORDEONOWE

Filip Krawiec, Mateusz Adamczyk, Marcel Lubiewski

Przygotowanie p. Urszula Rusin

 

Kategoria II – PSM II stopnia

 

I miejsce

KWINTET DĘTY BLASZANY

Mateusz Radke, Adrian Majkowski, Adam Naworski,

Krzysztof Błażejewski, Mateusz Wojtyński

Przygotowanie p. Jacek Rybczyński

 

II miejsce

KWARTET FLETOWY

Joanna Czerny, Weronika Wieczorkiewicz, Julia Trocha,

Michalina Hamiga

Przygotowanie p. Ewa Majewska

 

III miejsce

TRIO GITAROWE

Michał Koszykowski, Julia Soszyńska, Sebastian Kańczurzewski

Przygotowanie p. Andrzej Majewski

 

Wyróżnienie

COMBO JAZZOWE

Wojtek Oliński – gitara, Oliwia Szadkowska – fortepian,

Patrycja Junkiert – gitara basowa, Bartłomiej Janicki – perkusja

+ Zespół:

Joanna Czarny – flet, Eliza Janiak, Nikola Gaertner – skrzypce, Zuzanna Figaj, Agata Rosicka – altówka, Daria Junkiert, Julita Klichowska – wiolonczela, Emilia Andrzejewska – kontrabas

Przygotowanie p. Szymon Wieczorkiewicz

 

Wyróżnienie

COMBO JAZZOWE

Zofia Sobczak – saksofon altowy, Rafał Jakubowski – saksofon tenorowy, Piotr Paruszkiewicz – trąbka, Michalina Chmielewska – fortepian, Nikodem Świerkowski – perkusja,

Paweł Zielak – kontrabas

Przygotowanie p. Paweł Zielak