LOGO Państwowa Szkoła Muzyczna w Koninie

Państwowa Szkoła Muzyczna w Koninie

Poleć znajomemu
Imię i nazwisko:
Twój e-mail:
E-mail znajomego:

Nasze osiągnięcia



 

 

Nasi uczniowie zostali docenieni w wielu konkursach. Oto lista zdobytych przez nich nagród i wyróżnień:

 

  Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017

 

IV Festiwal Pianistyczny im. A. Szeluty - Słupca (7-8.04.2017)

Filip Pacześny – I nagroda

Przygotowanie mgr Danuta Gościńska

 

Europejski Konkurs Młodych Pianistów - Zielona Góra (25-26.03.2017)

Filip Pacześny – I nagroda

Przygotowanie mgr Danuta Gościńska

 

XXV Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych - Poznań (10-11.03.2017)

Krzysztof Błażejewski  – I nagroda (grupa III)

Przygotowanie mgr Zbigniew Kołodziejczak

 

Inna Kononykhina  – II nagroda (grupa II)

Przygotowanie mgr Krzysztof Lityński

 

Adrian Majkowski  – III nagroda (grupa V)

Przygotowanie mgr Krzysztof Lityński

 

Mateusz Radke  – wyróżnienie (grupa V)

Przygotowanie mgr Krzysztof Lityński

 

Miłosz Żurawicz   – wyróżnienie (grupa V)

Przygotowanie mgr Jacek Rybczyński

  

VI Ogólnopolski Konkurs z Literatury Muzycznej "Muzyczne pory roku" w Krakowie (11.03.17)

Joanna Czarny – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Katarzyna Broj

 

XXII Ogólnopolski Turniej Pianistyczny im. Haliny Czerny Stefańskiej w Żaganiu (17-18.02.17)

Filip Pacześny – I nagroda

Przygotowanie mgr Danuta Gościńska

 

Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Młody Wirtuoz"- Sanok (6-7.02.2017)

Filip Pacześny – Dyplom „Złotego Wirtuoza” i Dyplom za wyróżniające wykonanie "Tarantelli" Maurycego Moszkowskiego.

Przygotowanie mgr Danuta Gościńska

 

Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas gitary szkół muzycznych I st. Leszno, (24.01.17)

Wojciech Oliński – wyróżnienie

 

Przygotowanie mgr Andrzej Majewski

 

Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas instrumentów dętych drewnianych szkół muzycznych I st. Ostrów Wielkopolski, (24-26.01.17)

Natalia Lewandowska – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Ewa Majewska

Olga Przybysz – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Rafał Stegenta

 

Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas wiolonczeli i kontrabasu szkół muzycznych I st. Piła, (19-20.01.17)

Daria Kowal – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Marzena Polowczyk-Stawiak

 

15 Wielkopolski Turniej Muzyczny pod patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego w Kole (20.01.17)

Inna Kononykhina – I nagroda

Korneliusz Czaja – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Krzysztof Lityński

 

Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas fortepianu szkół muzycznych I st. Poznań (18-19.01.17)

Filip Pacześny – wyróżnienie

 

Przygotowanie mgr Danuta Gościńska

 

V Ogólnopolski Konkurs Organowy im. Mariana Sawy w Warszawie (16-17.01.17)

Bartosz Wódczak – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Hanna Buczkowska

 

REGIONALNE PRZESŁUCHANIA CENTRUM EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ UCZNIÓW SZKÓŁ MUZYCZNYCH I STOPNIA w Kaliszu (9.01.17)

Krzysztof Błażejewski – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Zbigniew Kołodziejczak

 

 

XXI WIELKOPOLSKI KONKURS UCZNIÓW KLAS INSTRUMENTÓW DĘTYCH w Poznaniu

 

Korneliusz Czaja - wyróżnienie

 Przygotowanie mgr Krzysztof Lityński

 

II Konfrontacje Skrzypcowe w Gdyni (1-2.12.16)

Józefina Bałdyka – II miejsce ex aequo

 

Przygotowanie mgr Magdalena Matejuk

 

II Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Iwony Kuźmy w Krakowie (7-8.11.16)

Antonina Waliszewska – II nagroda

Przygotowanie mgr Andrzej Wójciński

 

 Wielkopolski Konkurs wiedzy o życiu i twórczości Wojciecha Kilara (19.10.16)

Mateusz Lewandowski – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Maria Figaj

 

AMADEUS - Mozartian Competition for the Young Piano Players up to 11 Yrs of Age w Brnie (17.10.16)

Filip Pacześny – I miejsce w IV kategorii

 

Przygotowanie mgr Danuta Gościńska

 

 

 

 

 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016

    

  

 

 
 

  

 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2011/2012

 

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2010/2011

  

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2009/2010