LOGO Państwowa Szkoła Muzyczna w Koninie

Państwowa Szkoła Muzyczna w Koninie

Poleć znajomemu
Imię i nazwisko:
Twój e-mail:
E-mail znajomego:

Nasze osiągnięcia



 

 

Nasi uczniowie zostali docenieni w wielu konkursach. Oto lista zdobytych przez nich nagród i wyróżnień:

 

  Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2017/2018

 

 

XVI Ogólnopolski Konkurs Gitrowy w Strzelcach Krajeńskich (23-24.05.2018)

Wojciech Oliński – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Andrzej Majewski

 

III Ogólnopolski Festiwal Pianistyczny ALLA POLACCA w Warszawie (25-26.05.2018)

Gabriela Lityńska – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Danuta Gościńska


VIII Międzynarodowy Konkurs im. Janiny Garści w Stalowej Woli (23-26.05.2018)

Filip Pacześny – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Danuta Gościńska

 

III Regionalny Konkurs Perkusyjny KONFRONTACJE MŁODYCH WERBLISTÓW w Gostyniu  (14.05.2018)

Hanna Kuszyńska – wyróżnienie

Józef Horowski – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Marek Jakubowski

 

IV Makroregionalne Prezentacje i Warsztaty Improwizacji Jazzowej w Koinie (23.05.2018)

Jakub Jóźwiak – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Krzysztof Lityński

 

 

I Festiwal Pianistyczny "Dźwięki Mazowsza" w Sannikach  (14-15.05.2018)

Filip Pacześny – I nagroda i Nagroda Specjalna

Przygotowanie mgr Danuta Gościńska

 

V Głogowski Konkurs Trębaczy w Głogowie (29.04.2018)

Korneliusz Czaja – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Krzysztof Lityński

 

X Ogólnopolski Festiwal Chórów Szkół Muzycznych  w Ostrowie Wielkopolskim (28.04.2018)

Chór PSM I stopnia – Brązowy Dyplom

Przygotowanie mgr Kamila Pacześna

 

XX Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Koninie (12-14.04.2018)

 Filip Pacześny – III nagroda ex aequo

Przygotowanie mgr Danuta Gościńska

 

XIV Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów w Rybniku im. Karola i Antoniego Szafranków (24.03.2018)

Filip Pacześny – I nagroda

Przygotowanie mgr Danuta Gościńska

 

XI Regionalny  Konkurs Pianistyczny w Gostyniu (23.03.2018)

Filip Swędrowski  – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Mariola Tarczyńska

  

 

Ogólnopolski Konkurs "20 spojrzeń na Claude'a Debussy'ego" w Krakowie (22.03.2018)

Natalia Włodarczyk   – I nagroda ex aequo

Przygotowanie mgr Katarzyna Broj

 

 Wielkopolski Konkurs Wiedzy o życiu i twórczości Krzysztofa Pendereckiego (19.03.2018)

Mateusz Lewandowski  – wyróżnienie

Filip Pacześny  – III nagroda

Daria Junkiert  – wyróżnienie

Sebastian Kańczurzewski – III nagroda

Weronika Wieczorkiewicz – II nagroda

Joanna Czarny – I nagroda

Przygotowanie mgr Maria Figaj

 

Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Forum Młodych Pianistów Poznaniu (17.03.2018)

Antonina Waliszewska – I nagroda

Przygotowanie mgr Andrzej Wójciński

 

IX Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny uczniow szkół muzycznych I i II st. w Szczecinie (1-5.03.2018)

Hubert Kulig – III nagroda w grupie I

Przygotowanie mgr Marek Jakubowski

Wiktor Skrzypczak – III nagroda w grupie I

Przygotowanie mgr Marek Jakubowski

 

W Barokowym Stylu Festiwal w Poznaniu (2-4.03.2018)

Zuzanna Figaj – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Ewa Pilarska-Banaszak

Szymon Soszyński – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Ewa Pilarska-Banaszak


IV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Turznie (25.02.2018)

Antonina Waliszewska – III nagroda i Nagroda dla Najmłodszego Uczestnika Konkursu

Przygotowanie mgr Andrzej Wójciński

 

16. Wielkopolski Turniej Muzyczny pod patronatem Marszałka Województwa Wielkopolkiego (26.01.2018)

Wiktor Kowalczyk – II nagroda ex aequo w kategorii instrumentów dętych drewnianych

Przygotowanie mgr Roman Frontczak

Damian Kołodziejczak – wyróżnienie w kategorii instrumentów dętych blaszanych

Przygotowanie mgr Zbigniew Kołodziejczak

Korneliusz Czaja – wyróżnienie w kategorii instrumentów dętych blaszanych

Przygotowanie mgr Krzysztof Lityński

Gabriel Wojciechowski – wyróżnienie w kategorii instrumentów dętych blaszanych

Przygotowanie mgr Jacek Rybczyński

 

Makroregionalne Przesłuchania CEA uczniów klas gitary szkół muzycznych II stopnia w Toruniu  (8-9.12.2017)

Michał Koszykowski – wyróżnienie 

Przygotowanie mgr Andrzej Majewski

 

X Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Tadeusza Szeligowskiego w Poznaniu (2.12.2017)

Antonina Waliszewska – wyróżnienie I stopnia

Przygotowanie mgr Andrzej Wójciński

 

 

VI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Witolda Lutosławskiego pod Patronatem MKiDN w Zambrowie (29.11-1.12.2017 )

Filip Pacześny – II nagroda

Przygotowanie mgr Danuta Gościńska

 

Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny "Virtuosi per musica di pianoforte" w Usti nad Labem (25.11.2017)

Filip Pacześny – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Danuta Gościńska

 

I Transgraniczny Konkurs Organowy Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia - Racibórz (27.10.2017)

Bartosz Wódczak   II nagroda 

Przygotowanie mgr Hanna Buczkowska-Bartczak

 

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy "Bliżej Warszawskiej Jesieni" - Łódź (12.09.2017)

Joanna Czarny – II nagroda 

Natalia Włodarczyk – wyróżnienie

Przygotowanie mgr Katarzyna Broj

 

 

 

  Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017

 

 

 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016

    

  

 

 
 

  

 Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2011/2012

 

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2010/2011

  

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2009/2010