LOGO Państwowa Szkoła Muzyczna w Koninie

Państwowa Szkoła Muzyczna w Koninie

Poleć znajomemu
Imię i nazwisko:
Twój e-mail:
E-mail znajomego:

Próby



 XIX Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny

pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

KONIN 2016

 

Harmonogram prób

 

 

06 kwietnia 2016 r. (środa)

 

godz. 16.00-19.50

grupa I

16.00-16.10               Magdalena Adamczak

16.10-16.20               Karol Brydniak

16.20-16.30               Piotr Czerwiński

16.30-16.40               Witold Jagieła

16.40-16.50               Maja Kamrowska

16.50-17.00               Julian Kokociński

17.00-17.10               Martyna Koman

17.10-17.20               Maja Konaszewska

17.20-17.30               Jakub Leżohupski

17.30-17.40               Łukasz Michalski

17.40-17.50               Zofia Michałowicz

17.50-18.00               Krzysztof Niepsuj

18.00-18.10               Marianna Sereda

18.10-18.20               Natalia Sperczyńska

18.20-18.30               Bartłomiej Ślimak

18.30-18.40               Amelia Śliwińska

18.40-18.50               Mikołaj Woźniak

grupa II

18.50-19.00               Katarzyna Gabryś

19.00-19.10               Zuzanna Jargieło

19.10-19.20               Kinga Kaczmarczyk

19.20-19.30               Bartosz Kaczmarek

19.30-19.40               Karolina Kałuża

19.40-19.50               Maja Kaszyca

07 kwietnia 2016 r. (czwartek)

 

godz. 13.30-14.30

grupa II

13.30-13.40               Dominik Leżohupski

13.40-13.50               Franciszka Gabriela Litwin

13.50-14.00               Katarzyna Ludwicka

14.00-14.10               Anna Maj

14.10-14.20               Bartosz Maniecki

14.20-14.30               Karolina Marciniak

 

godz. 15.20-16.20

grupa II

15.20-15.30               Maria Moliszewska

15.30-15.40               Zuzanna Moskwik

15.40-15.50               Krystian Mydłowski

15.50-16.00               Michał Niedbała

16.00-16.10               Maciej Skrzeczkowski

16.10-16.20               Tymoteusz Śleziak

 

godz. 16.20-17.00

 

PIOTR KOSIŃSKI

 

godz. 20.20-21.00

grupa II

20.20-20.30               Jan Walczak

20.30-20.40               Kamila Wawrzeńczyk

20.40-20.50               Anna Maria Zielińska

20.50-21.00               Maciej Zieliński

  

08 kwietnia 2016 r. (piątek)

 

godz. 14.10-14.20

grupa III

14.10-14.20               Franciszek Bawoł

 

godz. 15.40-16.30

grupa III

15.40-15.50               Aleksandra Białczak

15.50-16.00               Jan Bieniasz

16.00-16.10               Natalia Borzuta

16.10-16.20               Jan Danielewicz

16.20-16.30               Michalina Dybowska

 

godz. 18.30-18.40

grupa III

18.30-18.40               Dominik Franczuk

 

godz. 20.20-21.50

grupa III

20.20-20.30               Cezary Karwowski

20.30-20.40               Nicole Kiełbasiewicz

20.40-20.50               Dominik Kluba

20.50-21.00               Małgorzata Kruczek

21.00-21.10               Mateusz Krzyżowski

21.10-21.20               Martyna Kubik

21.20-21.30               Karol Lucjan

21.30-21.40               Maria Łakomy

21.40-21.50               Robert Maciejowski

 

09 kwietnia 2016 r. (sobota)

 

godz. 11.30-11.50

grupa III

11.30-11.40               Aleksandra Moliszewska

11.40-11.50               Jan-Kanty Mikosz

 

godz. 14.00-14.50

grupa III

14.00-14.10               Patrycja Nizio

14.10-14.20               Michał Olejnik

14.20-14.30               Szymon Orliński

14.30-14.40               Alicja Rokita

14.40-14.50               Aniela Sereda

 

godz. 17.20-17.40

grupa III

17.20-17.30               Michał Skowronek

17.30-17.40               Mateusz Słowikowski

 

10 kwietnia 2016 r. (niedziela)

 

godz. 08.00-08.50

grupa III

08.00-08.10               Gabriela Stanisz

08.10-08.20               Paulina Storka

08.20-08.30               Agata Szlufik

08.30-08.40               Wiktor Szymański

08.40-08.50               Kacper Ślusarczyk

 

godz. 11.00-11.20

grupa III

11.00-11.10               Jakub Włoszczuk

11.10-11.20               Kacper Żaromski