LOGO Państwowa Szkoła Muzyczna w Koninie

Kontakt z nami


telefon kontaktowy:
63 242 88 24
wyślij do nas fax:
63 242 88 24
napisz do nas wiadomość:
sekretariat@psmkonin.pl

Konkurs pianistyczny


XXI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Konin 2020 26-29 marca 2020

czytaj więcej...

Aktualności


nieobecność nauczyciela
Data dodania: 20.01.2020
odwołane zajęcia z p. Ewą Majewską

czytaj więcej...

Państwowa Szkoła Muzyczna w Koninie

Poleć znajomemu
Imię i nazwisko:
Twój e-mail:
E-mail znajomego:

Koncert Zespołów Kameralnych (28.11.19)



 28 listopada w Auli szkoły miał miejsce KONCERT ZESPOŁÓW KAMERALNYCH.

Wystąpili:

 

BIG BAND w składzie: Oliwia Szadkowska, Tymoteusz Piorun, Rafał Jakubowski, Piotr Paruszkiewicz, Mateusz Dragan, Inna Kononykhina, Bartosz Kaźmierczak, Kevin Kaczmarek, Olaf Łuczak, Wojciech Oliński, Sara Franiak, Mikołaj Kurtas

 

Przygotowanie Krzysztof Pydyński

 

 

COMBO JAZZOWE w składzie: Hubert Kulig, Sara Franiak, Oliwia Szadkowska, Wojciech Oliński, Mikołaj Kurtas, Rafał Jakubowski, 

 

Przygotowanie Szymon Wieczorkiewicz

 

 

COMBO w składzie Michalina Chmielewska, Nikodem Świerkowski, Piotr Paruszkiewicz, Rafał Jakubowski, Michał Baranowski, Olaf Łuczak, Hubert Kulig

 

Przygotowanie Michał Baranowski

 

 

ZESPÓŁ KAMERALNY w składzie: Hubert Kulig, Oliwia Szadkowska, Wojciech Oliński, Malwina Majorczyk, Eliza Janiak, Piotr Kulczewski, 

 

Przygotowanie Szymon Wieczorkiewicz 

 

 

ZESPÓŁ SMYCZKOWY

 

Przygotowanie Jakub Unolt 

 

 

DUET AKORDEONOWY w składzie: Filip Krzyżanowski i Kacper Sobiegraj, 

 

Przygotowanie Przemysław Stadnik 

 

 

TRIO FORTEPIANOWE w składzie: Maja Wróbel, Kinga Żelichowska, Zuzanna Łuczak, 

 

Przygotowanie Jacek Fabiniak 

 

 

DUET FORTEPIANOWY w składzie: Gabriela Lityńska i Filip Pacześny, 

 

Przygotowanie Danuta Gościńska 

 

 

DUET w składzie: Wiktor Kowalczyk - klarnet i Bartosz Wódczak – organy, 

 

Przygotowanie Hanna Buczkowska-Bartczak 

 

 

DUET SAKSOFONOWY w składzie: Oliwia Janiak, Agata Śmiłowska,

 

Przygotowanie Rafał Stegenta 

 

 

KWARTET INSTRUMENTÓW DĘTYCH BLASZANYCH SZKOŁY I STOPNIA, w składzie: Damian Kołodziejczak, Mikołaj Marciniak, Bartosz Nowak, Gabriel Wojciechowski

 

Przygotowanie Jacek Rybczyński 

 

 

TRIO SKRZYPCOWE w składzie: Justyna Królik, Michalina Wiatrowska i Agnieszka Ziółkowska, 

 

Przygotowanie Edyta Maksymczuk-Thiel 

 

 

KWARTET INSTRUMENTÓW DĘTYCH BLASZANYCH SZKOŁY II STOPNIA, w składzie: Inna Kononykhina, Mateusz Dragan, Bartosz Każmierczak, Mateusz Wojtyński

 

Przygotowanie Jacek Rybczyński 

 

 

DUET WALTORNIOWY w składzie: Kacper Jaroszewski i Marcin Kulczewski

 

Akompaniament: Michał Ziobrowski

 

Przygotowanie Jacek Rybczyński 

 

 

ZESPÓŁ INSTRUMENTALNY

 

Prowadzenie Jacek Rybczyński 

 

 

Prowadzenie koncertu: pan Jacek Fabiniak i pan Szymon Półtorak