LOGO Państwowa Szkoła Muzyczna w Koninie

Kontakt z nami


telefon kontaktowy:
63 242 88 24
wyślij do nas fax:
63 242 88 24
napisz do nas wiadomość:
sekretariat@psmkonin.pl

Państwowa Szkoła Muzyczna w Koninie

Poleć znajomemu
Imię i nazwisko:
Twój e-mail:
E-mail znajomego:

V Makroregionalna Konferencja Metodyczna dla nauczycieli szkół muzycznych I i II stopniaUprzejmie zapraszamy do udziału w V Makroregionalnej Konferencji Metodycznej dla nauczycieli szkół muzycznych I i II stopnia pod patronatem CEA Region Wielkopolski, która odbędzie się w sobotę 11 października 2014 r. w godzinach 9.00 - 19.00 w naszej Szkole. Inauguracji Konferencji dokonają Starsi Wizytatorzy CEA Region Wielkopolski Pani Małgorzata Bednarek i Pan Artur Matejuk.

 

V edycja Konferencji  skierowana jest do wszystkich nauczycieli zainteresowanych nowoczesnym podejściem do pedagogiki (od wczesnoszkolnej po PSM II st.) wobec wchodzących w życie w roku szkolnym 2014/2015 systemowych zmian szkolnictwa muzycznego. Wykładowcami są autorytety muzyczne z akademii muzycznych
z Warszawy, Poznania, Łodzi, Wrocławia oraz nauczyciele, prowadzący lekcje pokazowe ze szkół muzycznych różnych stopni.
W tym roku w związku z wykładami Marka Dyżewskiego zapraszamy również organistów i pianistów. Uczestnicy Konferencji otrzymują materiały dydaktyczne oraz mają stworzoną możliwość wymiany poglądów i doświadczeń metodycznych, według sugestii, które zgłaszali na poprzednich edycjach Konferencji.

 

 

Program

Karta zgłoszenia