LOGO Państwowa Szkoła Muzyczna w Koninie

Kontakt z nami


telefon kontaktowy:
63 242 88 24
wyślij do nas fax:
63 242 88 24
napisz do nas wiadomość:
sekretariat@psmkonin.pl

Konkurs pianistyczny


XXI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Konin 2020 26-29 marca 2020

czytaj więcej...

Aktualności


XXI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Konin 2020
Data dodania: 18.06.2019
XXI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Konin 2020

czytaj więcej...

Państwowa Szkoła Muzyczna w Koninie

Poleć znajomemu
Imię i nazwisko:
Twój e-mail:
E-mail znajomego:

Wewnątrzszkolny Konkurs Skrzypcowy (30.03.19)



 

30 marca w naszej szkole miał miejsce Wewnątrzszkolny  Konkurs Skrzypcowy.

Komisja w składzie:

Przewodniczący Krzysztof Pydyński

Członkowie: Szymon Półtorak, Jan Szkalski, Jacek Fabiniak,  Joanna Głąb  i Magdalena Matejuk przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

 

GRAND PRIX

 Hanna Pacześna – skrzypce

Przygotowanie   Jan Szkalski                                                        

Akompaniament  Jan Szkalski

 

I Nagroda

Małgorzata Rachwalik - altówka

Przygotowanie  Joanna Głąb                                                         

Akompaniament  Teresa Kaczmarek

 

II Nagroda ex aequo

Patrycja Sobczak - altówka

Przygotowanie  Joanna Głąb                                                       

Akompaniament  Teresa Kaczmarek

 

Milena Kubacka – skrzypce

Przygotowanie Magdalena Matejuk                                                  

Akompaniament Martyna Samborwska - Zajdel

 

Olga Laskowska – skrzypce

Przygotowanie   Jan Szkalski                                 

 Akompaniament  Jan Szkalski

 

 

III Nagroda ex aequo

Agnieszka Ratajczyk – skrzypce

Przygotowanie  Jacek Fabiniak                                                         

Akompaniament  Jacek Fabiniak

 

Martyna Guglas – skrzypce

Przygotowanie   Jan Szkalski                                                      

Akompaniament  Jan Szkalski

 

Aleksander Pawlak – skrzypce

Przygotowanie  Szymon Półtorak                       

Akompaniament  Michał Ziobrowski

 

Wyróżnienia:

Maja Wróbel – skrzypce

Przygotowanie   Szymon Półtorak     

Akompaniament  Michał Ziobrowski

 

 

Agata Karwacka – skrzypce

Przygotowanie  Jacek Fabiniak        

Akompniament  Jacek Fabiniak

 

Vanessa Ławniczak – skrzypce

Przygotowanie  Jacek Fabiniak       

Akompaniament  Jacek Fabiniak

   

Izabela Grętkiewicz – skrzypce

Przygotowanie  Jan Szkalski            

Akompaniament  Jan Szkalski

 

 

Duety skrzypcowe

 

I Nagroda

Zuzanna Oksiak i Milena Kubacka

Przygotowanie   Magdalena Matejuk

 

 

II Nagroda 

Lilianna i Róża Walczak

Przygotowanie   Szymon Półtorak

 

 

III Nagroda

Hanna Górniak i Zuzanna Sztuba

Przygotowanie   Magdalena Matejuk