LOGO Państwowa Szkoła Muzyczna w Koninie

Państwowa Szkoła Muzyczna w Koninie

Poleć znajomemu
Imię i nazwisko:
Twój e-mail:
E-mail znajomego:

Wielkopolski Konkurs Wiedzy o życiu i twórczości Grażyny BacewiczDla uczczenia 110 rocznicy urodzin i spopularyzowania osoby wybitnej polskiej kompozytorki i skrzypaczki Grażyny Bacewicz Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Koninie organizuje Konkurs wiedzy o życiu i twórczości tej kompozytorki. Jego celem jest propagowanie wiedzy o Grażynie Bacewicz, rozbudzanie zainteresowania uczniów szkół muzycznych wykonawstwem i słuchaniem muzyki współczesnej oraz konfrontacja osiągnięć i wiedzy uczniów z różnych szkół muzycznych w Polsce.

 

Konkurs jest jednoetapowy i odbędzie się 28 października 2019 roku w PSM I i II st. w Koninie. W Konkursie mogą brać udział uczniowie szkół muzycznych I i II stopnia regionu wielkopolskiego i łódzkiego. Dopuszcza się możliwość udziału uczniów szkół muzycznych spoza tych regionów.

 

Konkurs adresowany jest do uczniów w dwóch kategoriach:

I – uczniowie szkół muzycznych I stopnia

II – uczniowie szkół muzycznych II stopnia

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest nadesłanie do dnia 11 października 2019 r. karty zgłoszenia wraz z załącznikiem na adres:

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia

im. I. J. Paderewskiego w Koninie

ul. 3 Maja 50

62-500 Konin

tel. 63/242 88 24

fax. 63/242 88 24

sekretariat@psmkonin.pl

 

 Podsumowanie Konkursu, ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i dyplomów uczestnictwa będzie miało miejsce 28 października 2019 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Koninie.

 

Regulamin i karta zgłoszenia